A-tým: Dynamo Střížovice - TJ Slavoj Úštěk

31.03.2015 12:26

2. jarní zápas 28.3.2015 od 12:00 - Dynamo Střížovice - TJ Slavoj Úštěk 0:5 (0:4)

Sestava: Prejza - Mašata (Buch), Smrček, Giesel B., Horáček (Lochman) - Blažek, Musil P., Řehák, Rešl (Kacálek Jos.) - Křeček(Piskač), Roubal(Kadlec)

Nenastoupili: Šimánek, Kacálek Jan, Šplíchal

K druhému jarnímu zápasu přijeli fotbalisté Slavoje na hřiště do nedalekých Střížovic. Ty se postaraly o překvapení minulého kola, když nejprve podlehly Lounkám 7:2 ale zápas byl nakonec kontumován ve prospěch Střížovic pro nezaplacené příspěvky u Lounek. Hráči Slavoje přijeli odčinit domácí nešťastnou porážku s Račicemi a povinností byly tři body. Již od prvních minut nasadili hráči Slavoje vysoké tempo a domácí dostávali pod drtivý tlak. Již během prvních 15 minut mohl Slavoj vstřelit tři a více gólů, jenomže selhávali hráči v koncovce, buď trefovali brankáře nebo nedokázali trefit bránu. Uklidnění přišlo až když Roubal dorážel hlavičku Smrčka a prolomil tak zatím zakletou bránu domácích. Slavoj pokračoval v náporu, druhou bránu vstřelil Křeček, třetí po krásném centru Rešla vstřelil po pěkném náběhu hlavou Blažek a čtvrtý gól před odchodem do kabin vstřelil Rešl. Domácí měli pouze dvě šance a to po vážných chybách v obraně Slavoje, bránu však netrefili. Do druhého poločasu Slavoj hodně prostřídal a na hře to bylo znát, tempo trochu upadlo při vedení 4:0 a už se tolik důrazně nebránilo,ale domácí Střížovice si žádnou vážnou šanci nevytvořili a hrálo se většinou na jejich půli. Domácím také pomohl od debaklu jejich golman, který ještě mnohé šance vychytal. Před koncem zápasu ještě přidal pátý gól střídající Piskač. Slavoj tedy mohl slavit první jarní výhru a připsat si do tabulky tři body. Je tak zatím na 4. místě s třiceti body a na první místo Dušníků, se kterými se utká v dalším kole na domácí půdě, ztrácí šest bodů.