Souhrn zápasů žáků od 15.9. od 31.10. 2021

Souhrn zápasů žáků od 15.9. od 30.10. 2021

Sokol Pokratice - Slavoj Úštěk 13:0 )8:0)

Sokol Libochovany - Slavoj Úštěk 5:1 (1:0)

FK Vchynice/Sulejovice - Slavoj Úštěk 6:0 (4:0)

Slavoj Úštěk - Sokol Velké Žernoseky 0:3 (0:2)

Sokol Mšené-lázně - Slavoj Úštěk 4:2 (1:1)

Slavoj Úštěk - Viktorie Čížkovice 0:2 (0:1)

Na výhru s Velemínem chtěli domácí hráči navázat hned ve středu ve vloženém kole. V rámci derby přivítal Slavoj žáky Liběšic. V prvním poločase byl stav zápasu ještě celkem vyrovnaný a soupeř vedl nejtěsnějším rozdílem. Ve druhém poločase ale dali hosté další 4 góly a Úštěk prohrál 0:5.

Prohru z derby neodčinili žáci ani v Pokraticích, kde domácí Sokol vyhrál velkým rozdílem 13:0.

Doma pak byl Slavoj celkem rovnoceným soupeřem týmu z Duban. Hosté vedli o poločas 0:1. Ve druhém poločase chtěl Slavoj aspoň srovnat, ale hosté naopak přidali pojistku a odvezli si všechny tři body za výhru 0:2.

Ani vložené kolo ve středu 29. záři nepřineslo výhru žáků Slavoje. Z Libochovan jsme si odvezli prohru 5:1. Pozitivem tak byl alespoň vstřelený gól.

Sdružený tým Vchynic a Sulejovic byl dalším soupeřem našeho žákovského týmu. O přestávku prohrával Úštěk 4:0 a ve druhém poločase pak dostal další dvě branky a zápas skončil 6:0.

Doma pak v rámci 8.kolo přivítal Slavoj tým z Velkých Žernosek. Ani doma nedokázal Úštěk vstřelit branku. Hosté pak mířili do černého hned třikrát a vyhráli 0:3.

Ve Mšených lázních platil o přestávku stav 2:2. Slavoj chtěl už konečně vyhrát, ale ve druhém poločase dali domácí další dva góly a Úštěk vyšel opět bodově na prázdno.

V posledním říjnovém kole přivítal Slavoj doma tým Viktorie Čížkovice. Těsné vedení 0:1 hosté po poločase ještě jednou navýšili a odvezli si z Úštěk výhru 0:2.