11. kolo - Sobota 6.11. 2021 14:00 - Černiv - Úštěk 3:1

12. kolo - Sobota 13.11. 2021 14:00 - Úštěk – Libotenice 4:1

13. kolo - Sobotaa 20.11. 2021 13:00 - Lovosice B - Úštěk 1:3

2. kolo - Sobota 27.11. 2021 14:00 - Dobříň - Úštěk 2:3

První zápas v měsíci listopadu odehrálo áčko venku proti týmu Sokol Černiv. Zápas byl přímým soubojem o druhé a případně i první místo v tabulce (v závislosti na dalších výsledcích). Na první branku čekali diváci až do 42.minuty a bohužel se radoval domácí tým. Po polovině tak platil stav 1:0. Ve druhém poločase chtěl Slavoj zvrátit vývoj utkání, ale domácí Sokol se po čtvrt hodině druhé půlky prosadil znovu a vedl už 2:0. Úštěk dokázal na těžkém terénu snížit díky brance Lukáše Slavíka ze 77.minuty, ale na vyrovnání už síly nenašel. Naopak hráč Černivi přidal další gól a Úštěk tak prohrál 3:1.

V posledním domácím utkání roku 2021 chtělo áčko odčinit porážku z minulého kola. Soupeřem byl zkušený tým Libotenic. Lépe ale vstoupil do zápasu domácí Slavoj a v 16. minutě vedl po brance Rešla. Ve 33. minutě přidal pojistku Giesel a do šaten se šlo za stavu 2:0. Třetí gól Úštěka vstřelil v 75.minutě Tomáš Jelínek. Hosté sice rychle snížili na 3:1, ale stejný domácí střelec se prosadil ještě jednou a Úštěk si připsal důležitou výrhu 4:1.

Ve 13. kole okresního přeboru vyrazilo áčko k utkání do Lovosic. V oslabené sestavě nastopil Slavoj proti místnímu B-týmu a do utkání vstoupil dobře. Ve 13.minutě vstřelil první gól Pavel Dufek a Úštěk vedl 1:0. Domácí sice za 5 minut vyrovnali, ale už v 25.minutě šli do 10 když byl vyloučen obránce domácích. Slavoj přesilovku využil asi za dalších 5 minut a opět vedl. Ve druhém poločase se pak Úštěku podařilo přidat i třetí gól a zvítězil v Lovosicích 1:3.

Poslední zápas podzimu sehráli hráči Slavoje v Dobříni, kde se Úštěk sice ujal ve 26.minutě vedení díky brance Rešla. Domácí ale poměrně rychle reagovali a po 45 minutách platil stav 1:1. Ve druhé půli se domácím dokonce pořadilo otočit na 2:1. Úštěk ale nechtěl končit rok 2021 prohrou a díky dvoum brankám kapitána Rešla mezi 75. a 80. minutou otočil zápas a vyhrál v Dobříni 2:3!

Po podzimní části patří Slavoji v tabulce velmi dobré 2.místo se ztrátou dvou bodů na první Dušníky.

Žáci

11. kolo - Sobota 6.11. 2021 10:00 - Travčice/Libotenice – Úštěk ODLOŽENO NA JARO

12. kolo - Sobota 13.11. 2021 10:00 - Úštěk – České Kopisty 2:11

13. kolo - Sobota 20. 11. 2021 10:00 - Straškov - Úštěk ODLOŽENO NA JARO

Jedno jediné utkání sehrál týmu žáků v listopadu 2021. Na domácím hřišti přivitali náš tým soupeře z Českých Kopist. Utkání se už od úvodu nevyvíjo pro Slavoj dobře. Hosté se poměrně rychle dostali do vedení, které postupně navyšovali. Slavoj vstřelil dvě branky, díky Pavlu Nguyenovi a Janu Valachovi. Hosté nastřílili branek celkem jedenáct a vyhráli vysoko 2:11.

Další dva zápasy, které byl naplánované na listopad byly kvůli nemoci odloženy na jaro.

Přípravky

11. kolo - Sobota 6.11. 2021 10:00 - Úštěk - Bezděkov 2:14

12. kolo Sobota 13.11. 2021 10:00 Hoštka – Úštěk 10:11

Z obou přípravek se do hry v listopadu zapojila jen ta mladší. Ta odehrála dvě utkání s bilanci jedné prohry a jedné výhry. Nejdříve doma podlehla vysoko silnému týmu Bezděkova 2:14. Týden na to ale naši nemladší hráči dokázali přestřílet Hoštku a přivezli výhru 11:10.