Souhrn zápasů áčka od 18.9. od 30.10. 2021

Slavoj Úštěk - SK Lukavec 4:3 (2:1)

Slavoj Úštěk - Viktorie Budyně nad Ohří 4:5 NP (2:2; 4:4)

FK Libochovice - Slavoj Úštěk 1:3 (1:1)

Slavoj Úštěk - Podřipan Rovné 3:1 (2:1)

A-tým Slavoje pokračoval i ve 4. kole okresního přeboru vítěžně. Slavoj dokázal navázat na předchozí výhry a vyhrát těžký zápas v Dušníkách, které se řadí mezi adepty na postup. Úštěk tady vedl po hodině hry 0:2 a své vedení si pohlídal prakticky až do konce. Domácí stihli snížit na konečných 1:2 až v nastaveném čase.

V dalším zápase přivítal Slavoj na domácím hřišti tým Brňan. Naši hráči vstoupili do utkání výborně a už v 18.minutě vedli 2:0. Hosté ve druhém poločase sice z penalty snížili, ale pojistku přidal 10 minut před koncem Svoboda a Slavoj vyhrál 3:1.

V 6.kole pak áčko poprvé prohrálo a to v Žitenicích. Po poločase sice platil stav 0:0, ale ve druhém poločase se domácí prosadili třikrát a Slavoj reagoval pouze jednou brankou.

První porážku v sezóně se podařilo našim hráčům odčinit v domácím zápase s Lukavcem, kde přestřelku rozhodl gól Lukáše Slavíka a Úštěk vyhrál 4:3. Druhý domácí zápas v řadě ovšem Slavoj nedokázal vyhrát, když po 90 minutách platil stav 4:4. Při penaltách pak selhali všichni 4 střelci Slavoje a hostující Budyně nad Ohří si odvezla bonusový bod. Slavoji zůstal bod jediný.

Těžké utkání čekalo Úštěk v rámci 9. kola na půdě Libochovic. Kde šel náš tým do vedení, ale o přestávku platil stav 1:1 po vlastní brance Ládi Smrčka. Ve druhém poločase si pak Slavoj vzal rychle vedení zpět díky brance Rešla. Stejný hráč pak přidal v 78. minutě i pojistku a Úštěk tak odvezl z Libochovic všechny tři body za výhru 1:3.

Poslední říjnové utkání odehrál Slavoj doma s Podřipanem Rovné. Zápas o 3.místo začali lépe hosté a šli v 7.minutě do vedení 0:1. Slavoj ale rychle reagoval a ve 21.minutě po brankách Rudy Rešla a Tomáše Jelínak už vedl 2:1. Na začátku druhé půle pak přidal třetí gól Úštěk Pavel Dufek a bylo rozhodnuto.