Souhrn zápasů 11. a 12.září 2021

13.09.2021 12:30

Starší přípravka: Slavoj Úštěk - SK Liběšice 8:6 (3:5)

První domácí zápas starší přípravky v nové sezóně přinesl hned derby se sousedními Liběšicemi. Domácí tým nevstoupil do záasu dobře a soupeř si vypracoval vedení 0:3. Do přestávky pak dokázal Slavoj nížit rozdíl skóré na dvě branky - 3:5. Ve druhé části utkání pak Slavoj dokázal otočit vývoj a vyhrál nakonec 8:6.

A-tým: Slavoj Úštěk - Sokol Malé Žernoseky 4:0 (1:0)

Áčko po pauze v minulém víkendu nastoupilo opět doma. Soupeřem byl tentkát Sokol Malé Žernoseky. Jako první se v utkání prosadil Vojtěch Křeček a Úštěk vedl o přestávku 1:0. Ve druhém poločase přidal Slavoj další tři góly a soupeře porazil jasně 4:0.

Starší žáci: Slavoj Úštěk - SK Velemín 5:2 (2:0)

Na třetí pokus se už žáci Slavoj dočkali. V prvním poločase vstřeli Úštěk dva góly a vedl 2:0. Ve druhé půlce pak naši hráči přidali další tři branky. Hosté se prosadili dvakrát a žáci tak konečně vyhráli, když porazili Velemín 5:2.